Ο Γιώργος Κύζας ορίστηκε από την ΕΠΟ για να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της Κυριακής ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» για την 26η αγωνιστική της Super League.
Ο Κύζας ήταν φέτος και στο Ολυμπιακός – ΑΕΚ 4-0 στον πρώτο γύρο με τους «κιτρινόμαυρους» να έχουν κάποια παράπονα. Βοηθοί του Κύζας από τον σύνδεσμο Δράμας θα είναι οι Χρήστος Ακρίβος και Γεώργιος Δημητριάδης. 4ος ο Σταύρος Μάνταλος και παρατηρητής διαιτησίας ο Μιχάλης Καλαθενός.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο