Στην Κω και τη Ρόδο μεταβαίνει τη Δευτέρα ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Προκόπης Παυλόπουλος.
Ειδικότερα, ο κ. Παυλόπουλος θα μεταβεί στην Κω για να παραστεί στον εορτασμό της 68ης Επετείου Ενσωμάτωσης της Δωδεκανήσου με την Ελλάδα. Στη συνέχεια θα μεταβεί στη Ρόδο για να τελέσει τα εγκαίνια εκθέσεως σκίτσων για το προσφυγικό με θέμα: «Το μετέωρο βήμα».
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο