Ο Κώστας Βουτσάς και η αγαπημένη του Αλίκη Κατσαβού ενώθηκαν στο Δημαρχείο της Αθήνας με τα δεσμά του γάμου, σε πολιτικό γάμο.
Ο Κώστας Βουτσάς έφτασε στο δημαρχείο με ένα πλατύ χαμόγελο, ενώ η Αλίκη που διανύει τον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης της, φοράει ένα λιτό λευκό φόρεμα.
Στο πλευρό τους η κουμπάρα Μάρθα Καραγιάννη, η Μιμή Ντενίση, ο Μίμης Πλέσσας, ο Μάρκος Σεφερλής και η Ελενα Τσαβαλιά, ο Τάσος Χαλκιάς, ο Ιάσονας Τριανταφυλλίδης, ο Σπύρος Μπιμπίλας, ο Θάνος Καληώρας, η Κάτια Νικολαϊδου και πολλοί άλλοι φίλοι του ζεύγους.
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa3.jpg?itok=LCOfH54M)
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa4.jpg?itok=ESzwRP46)
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa2.jpg?itok=Icdpthcr)
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa5.jpg?itok=ghRtT5Xl)
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa7.jpg?itok=Mh047Rmf)
![Ο Κώστας Βουτσάς και πάλι γαμπρός στα 84 -Θα γίνει και πατέρας [εικόνες] | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-02/boutsa1.jpg?itok=WbHZpVWm)
Ο Κώστας Βουτσάς έχει παντρευτεί τρεις φορές και ήρθε και ο τέταρτος με την Αλίκη Κατσαβού. Ερωτεύτηκε αργότερα την πανέμορφη Ερρίκα Μπρόγιερ, την οποία και παντρεύτηκε και απέκτησαν μαζί μία κόρη, την Σάντρα. Μετά το διαζύγιό τους ο κωμικός ηθοποιός γνωρίζει τη Θεανώ Παπασπύρου με την οποία παντρεύεται και αποκτούν δύο κόρες: Τη Θεοδώρα και τη Νικολέτα. Ακολούθως ερωτεύεται και παντρεύεται το πρώην μοντέλο Εύη Καραγιάννη, η οποία και είχε ήδη ένα γιο, τον Άνθιμο Ανανιάδη.