Το Jazz Point, το speak easy τζαζ στέκι στην Ακαδημίας, παρουσιάζει για πρώτη φορά το είδος jazz stand-up comedy. Ολες τις Τρίτες του Μαρτίου.
Ο Σωτήρης και ο Ντίνος, είναι 2 γήινοι χαρακτήρες χαμένοι στην καθημερινότητα, της σημερινής Ελλάδας. Μιλάνε για όλους και για όλα και καυτηριάζουν ό,τι υπάρχει και δεν υπάρχει τη σάτιρα και το χιούμορ τους.
![MEN IN… BΛΑΚ - Μια εντελώς πρωτότυπη stand up comedy με μουσική τζαζ και ελεύθερη είσοδο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/c_14.jpg?itok=sacgYfc8)
Είναι με άλλα λόγια «ΜΕΝ ΙΝ… ΒΛΑΚ» και, όπως λένε, ήρθαν να μας σώσουν από τη βλακ...εία και την τρέλα που μας περιβάλουν.
![MEN IN… BΛΑΚ - Μια εντελώς πρωτότυπη stand up comedy με μουσική τζαζ και ελεύθερη είσοδο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/12439020_1501582316814999_6143866322553827714_n.jpg?itok=PHh3RDWH)
Παίζουν: Σωτήρης Κορδάς, Ντίνος Σπυρόπουλος
![MEN IN… BΛΑΚ - Μια εντελώς πρωτότυπη stand up comedy με μουσική τζαζ και ελεύθερη είσοδο [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/jazz-point_0.jpg?itok=CtGWu-Av)
Η παράσταση
ΜΕΝ ΙΝ... ΒΛΑΚ
Jazzpoint: Ακαδημιας 18, Σύνταγμα, τηλ. 210 3235911
Εναρξη: 21.30
Διάρκεια: 2,5 ώρες
Ελεύθερη είσοδος
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο