Οικογενειακή τραγωδία χθες το απόγευμα όταν στο 11ο χιλιόμετρο της επαρχιακής οδού Ναυπάκτου-Νεοκάστρου αυτοκίνητο ξέφυγε από την πορεία του βγήκε από τον δρόμο και κατέληξε στο γκρεμό.
Το μοιραίο αυτοκίνητο οδηγούσε 81χρονος και στη θέση του συνοδηγού, καθόταν η 79χρονη γυναίκα του. Στο πίσω κάθισμα καθόταν ο 50χρονος γιος τους.
Ο οδηγός έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου και κατέληξε σε γκρεμό. Όταν έφτασαν στο σημείο πυροσβέστες και αστυνομικοί, διαπίστωσαν ότι η μητέρα και ο πατέρας ήταν νεκροί, ενώ ο 50χρονος απεγκλωβίστηκε βαριά τραυματισμένος και νοσηλεύεται σε εξαιρετικά κρίσιμη κατάσταση σε νοσοκομείο.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο