Την πρώτη της επέτειο με τον Μάκη Παντζόπουλου γίορτασε η Ελένη Μενεγάκη, η οποία δεν δίστασε μοιραστεί στιγμές από τη βραδιά της με τους followers της στο Instagram.
Η παρουσιάστρια βρέθηκε στο σπίτι του Βασίλη Καλλίδη, ο οποίος μαγείρεψε το δείπνο, μαζί με τους φίλους-συνεργάτες της. Την παρέα, πέρα από το ζευγάρι και τον σεφ, αποτελούσαν ο Γρηγόρης Γκουντάρας με τη σύζυγό του Ναταλί Κακκαβά, ο Δημήτρης Αλεξάνδρου, αλλά και ο αδερφός της Ελένης Θοδωρής Μισόκαλος με την Αντωνία Καλλιμούκου.
Οπως είναι φανερό από τη φωτογραφία, η Ελένη Μενεγάκη είναι τρισευτυχισμένη στο πλευρό του χαρούμενου Μάκη Παντζόπουλου.
![Τρισευτυχισμένοι στην πρώτη τους επέτειο Μενεγάκη-Παντζόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/eleni-menegaki_0.jpg?itok=qdjH21Se)
«Βασίλη μου σ ευχαριστούμε για το αξεπέραστο σε γεύση κ διακόσμηση τραπέζι που μας ετοίμασες! Υπέροχη βραδιά, στην πρώτη μας επέτειο», έγραψε στη φωτογραφία, που παρουσιάζει το γλυκό που ετοίμασε ο σεφ.
![Τρισευτυχισμένοι στην πρώτη τους επέτειο Μενεγάκη-Παντζόπουλος [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/eleni-menegaki1.jpg?itok=w8PFUds7)