Ποιο μεγάλη κατά ένα μέλος έγινε η οικογένεια της Ελένης Πετρουλάκη.
Όχι, η γυμνάστρια δεν απέκτησε το 5ο της παιδί αφού όπως είχε δηλώσει και στο παρελθόν οι προσπάθειες της για να αποκτήσει έναν γιο έχουν πια σταματήσει. Αντιθέτως η Ελένη καλωσόρισε στο σπίτι της ένα χαριτωμένο σκυλάκι.
Δίπλα στη φωτογραφία που ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook έγραψε:«Νέο μέλος στην οικογένεια. Roxy!».
![Νέο μέλος στην οικογένεια καλωσόρισε η Ελένη Πετρουλάκη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/pe-1_15.jpg?itok=nqyoE5yH)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο