Κάτι που ξεκίνησε σαν μια απλή γνωριμία μέσω κοινών φίλων φαίνεται πως εξελίσσεται σε έναν πολύ δυνατό έρωτα. Ο λόγος για την Αθηνά Οικονομάκου και τον Φίλιππο Μιχόπουλο.
Το όμορφο ζευγάρι φαίνεται πως διανύει την πιο όμορφη φάση της σχέσης τους και αδιαφορεί για τα αδιάκριτα φλας των φωτογράφων.
![Αθηνά Οικονομάκου: Ζει τον απόλυτο έρωτα στην αγκαλιά του Φίλιππου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/at-1_2.jpg?itok=jHQ192-4)
Ο φωτογραφικός φακός τους απαθανάτισε κατά την πρόσφατη βραδινή έξοδό τους στο «The Sowl» στο Θησείο σε τρυφερά τετ-α-τετ.
![Αθηνά Οικονομάκου: Ζει τον απόλυτο έρωτα στην αγκαλιά του Φίλιππου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/at-2_1.jpg?itok=h9g_cRUy)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο