Tο εξώφυλλο του Down Town της περασμένης Πέμπτης προκάλεσε μεγάλο ντόρο.
Ο Γιώργος Λιάγκας πλήρωσε τις δηλώσεις του για το ρετούς που κάνουν στους celebrities τα περιοδικά με μερικούς κοιλιακούς παραπάνω, όπως μπορείτε να δείτε.
![Η απάντηση του Λιάγκα στο Down Town [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/liagas_4.jpg?itok=ZKKkDeUJ)
Ο Γιώργος προτίμησε να σιωπήσει και να μην κάνει καμία αναφορά μέσα από την εκπομπή του στο θέμα. Μίλησαν οι πάντες σε όλες τις εκπομπές, εκτός από τον ίδιο.
Σήμερα, λοιπόν, ο Γιώργος Λιάγκας έσπασε τη σιωπή του.
Ανέβασε μια φωτογραφία στον λογαριασμό του στο Instagram με την... απάντησή του στο Down Town. Η λεζάντα γράφει «Κάτι για τους ...κοιλιακούς!».
![Η απάντηση του Λιάγκα στο Down Town [εικόνα] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/liagasdiaita10.jpg?itok=ajldQTTB)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο