Μαζί με την μικρότερη, μελαχρινή αδελφή της, Ειρήνη Καφούρου, συνέλαβε ο φωτογραφικός φακός την Ελενα Παπαβασιλείου.
Οι δυο γυναίκες την περασμένη εβδομάδα, λίγο πριν αποχαιρετήσουμε το 2015 έκαναν τη βόλτα τους στο κέντρο της Αθήνας για να ψωνίσουν τα δώρα τους. Ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού YOU τις συνέλαβε την ώρα που διάλεγαν στολίδια για το δέντρο τους, ενώ λίγο αργότερα χάθηκαν στη βιβλιοπωλεία της Μητροπόλεως διαλέγοντας νέα βιβλία...
![Η Ελενα Παπαβασιλείου για ψώνια με τη μικρότερη, μελαχρινή αδελφή της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/elenapapavasileiou1.jpg?itok=JHc3YHCW)
![Η Ελενα Παπαβασιλείου για ψώνια με τη μικρότερη, μελαχρινή αδελφή της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/elenapapavasileiouh_645_450.jpg?itok=6_Yqps6F)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο