Ενα «δώρο» στον εαυτό του, έκανε ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας, για τα Χριστούγεννα.
Σύμφωνα με το lamiareport.gr ο Κώστας Μπακογιάννης - φανατικός οπαδός του Star Wars - πήγε στον κινηματογράφο «Γαλαξία» της πλατείας Ελευθερίας στη Λαμία για να παρακολουθήσει τη νέα βερσιόν της ταινίας που σπάει ταμεία σε ολόκληρο τον κόσμο.
![Το δώρο που έκανε ο Κώστας Μπακογιάννης στον εαυτό του τα Χριστούγεννα [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/bakoy1.jpg?itok=P2ZIExaa)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο