Μπορεί οι διαπραγματεύσεις κυβέρνησης και δανειστών να είναι σε εξέλιξη, ωστόσο η κυβερνητική εκπρόσωπος βρήκε λίγο ελεύθερο χρόνο και προτίμησε να πάει γήπεδο.
Η κ. Γεροβασίλη βρέθηκε χθες βράδυ στο «Γ. Καραϊσκάκης» και είδε Ολυμπιακός - Άρσεναλ, μια και, όπως λέει το στενό της περιβάλλον, είναι οπαδός των ερυθρόλευκων.
Το πιο ενδιαφέρον, όμως, είναι ότι την συνόδευσε ο μικρός της γιος, ο οποίος κατά πληροφορίες του iefimerida.gr αφίχθη χθες από την Άρτα μόνο και μόνο για τον αγώνα.!
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο