Ένα αλλιώτικο χριστουγεννιάτικο «παζάρι», για έναν «αλλιώτικο» σκοπό διοργανώνεται σε λίγες ημέρες στην Αθήνα από το «Κύτταρο».
Τα μέλη του συλλόγου «Κύτταρο», ένα δημιούργημα ενηλίκων πια, που όμως ως παιδιά ή έφηβοι, αντιμετώπισαν τον καρκίνο, διοργανώνουν το χριστουγεννιάτικο «παζάρι» τους, τη χριστουγεννιάτικη εορταγορά τουςς την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 10 π.μ. – 9 μ.μ. στον χώρο του urban culture bar kreuzberg (Πλαταιών 36 & Σφακτηρίας, 10435, 210-3411615, Κεραμεικός, πλησίον του Σταθμού Μετρό "Κεραμεικός").
Μας περιμένουν όλους έτοιμοι να μας υποδεχθούν με σπιτικές λιχουδιές και γλυκά, χειροποίητα χριστουγεννιάτικα γούρια και στολίδια, παιχνίδια, χειροποίητα κοσμήματα, είδη δώρων, και πολλές εκπλήξεις!
![Για καλό σκοπό: Την Κυριακή στον Κεραμεικό το μπαζάρ του συλλόγου «Κύτταρο» | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kittaro1.jpg?itok=Ck0RJeUe)
![Για καλό σκοπό: Την Κυριακή στον Κεραμεικό το μπαζάρ του συλλόγου «Κύτταρο» | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kittaro2.jpg?itok=pHrhm7zp)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο