Αν και δεν το συνηθίζει η Ελένη Μενεγάκη το βράδυ του Σαββάτου αποφάσισε να νυχτοπερπατήσει, διασκεδάζοντας μαζί με τον Ματέο Παντζόπουλο και την παρέα της στο νυχτερινό κέντρο, που εμφανίζεται ο Πάνος Κιάμος.
Δίπλα της πέρα από τον αγαπημένο της είχε τους φίλους και συνεργάτες της από την εκπομπή Κατερίνα Ζαρίφη, Δημήτρη Αλεξάνδρου και Ελένη Γελαλή. Την παρέα συμπλήρωναν ο αδερφός της, Θοδωρής Μισόκαλος και η Αντωνία Καλλιμούκου.
Σε βίντεο που έδειξε η εκπομπή «Αποκαλυπτικά», η Ελένη Μενεγάκη και ο Ματέο Παντζόπουλος δεν σταμάτησαν να ανταλλάσσουν φιλιά και αγκαλιές, δείχνοντας πιο ερωτευμένοι από ποτέ, αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα.
![Τα καυτά φιλιά της Ελένης και του Ματέο [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-11/upl563f4ce3bf8ca.jpg?itok=FLGXfIu5)
![Τα καυτά φιλιά της Ελένης και του Ματέο [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-11/upl563f4cecbafca.jpg?itok=N_o8cuJI)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο