Αρκετές ευχάριστες ειδήσεις στην ΑΕΚ παραμονή του ματς με τον Αστέρα Τρίπολης με τον Γκουστάβο Πογιέτ να παίρνει στην αποστολή τους Τζεμπούρ, Μπακάκη και Μάνταλο.
Ο πρώτος είχε τραυματιστεί στην πρεμιέρα με τον Πλατανιά και τώρα επιστρέφει, ο Μπακάκης είχε χτυπήσει σοβαρά στα περσινά πλέι οφ της Football League και ο τρίτος είχε πρόβλημα στο ντέρμπι με τον ΠΑΟ, ωστόσο... έτρεξε και μπήκε αποστολή.
Πλέον, ο Πογιέτ έχει γεμάτο το ρόστερ του και άπαντες διαθέσιμους (εκτός Ντίντακ) για τον αγώνα με τους Αρκάδες, όπου η ΑΕΚ θέλει την νίκη πριν την διακοπή του πρωταθλήματος.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο