Μια ευχάριστη έκπληξη είχε ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Βαγγέλης Μεϊμαράκης, κατά τη διάρκεια επίσκεψής του στο δημαρχείο του Ναυπλίου.
Εκεί, συναντήθηκε με ένα ζευγάρι νεόνυμφων που μόλις είχε παντρευτεί και εξερχόταν του δημαρχειακού μεγάρου Ο κ. Μεϊμαράκης χαμογελαστός ευχήθηκε στο ζευγάρι, ενώ δεν δίστασε να φωτογραφηθεί μαζί του.
Ο πρόεδρος της Ν.Δ, στη συνέχεια έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους.
![Ο Μεϊμαράκης πήγε στο δημαρχείο Ναυπλίου και έπεσε σε... γάμο! Οι φωτογραφίες του με τον γαμπρό και τη νύφη [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/15913616.jpg?itok=44InZOPv)
![Ο Μεϊμαράκης πήγε στο δημαρχείο Ναυπλίου και έπεσε σε... γάμο! Οι φωτογραφίες του με τον γαμπρό και τη νύφη [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/15913615.jpg?itok=1dO8Edz_)
Φωτογραφίες: ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΜΠΟΥΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο