Την πρώτη τους κοινή δημόσια εμφάνιση έκαναν η Σάντρα Μπούλοκ και ο Μπραϊαν Ράνταλ, στην πρεμιέρα της νέας της ταινίας «Our Brand in Crisis», στο TCL Chinese Theatre του Λος Αντζελες.
Η 51χρονη ηθοποιός έλαμπε δίπλα στον 49χρονο κούκλο πρώην ναρκομανή και νυν φωτογράφο σύντροφο της.
![Σάντρα Μπούλοκ: Επίσημη εμφάνιση με τον νέο της έρωτα [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/sa-2_8.jpg?itok=QK5Hwe7M)
Ο φωτογραφικός φακός, απαθανάτισε το ζευγάρι να περπατά χέρι-χέρι μετά το τέλος της πρεμιέρας της ταινίας, με την Μπούλοκ να είναι εκθαμβωτική στην J. Mendel τουαλέτα της.
![Σάντρα Μπούλοκ: Επίσημη εμφάνιση με τον νέο της έρωτα [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/sa-1_12.jpg?itok=FqfL9TIf)
![Σάντρα Μπούλοκ: Επίσημη εμφάνιση με τον νέο της έρωτα [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/sa-6_0.jpg?itok=cT57ZdPI)
![Σάντρα Μπούλοκ: Επίσημη εμφάνιση με τον νέο της έρωτα [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/sa-3_4.jpg?itok=i8tteHBU)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο