Μία φωτογραφία ανέβασε ο Αλέξης Γεωργούλης στο Instagram και έφερε τα πάνω κάτω. Η φωτογραφία δεν ήταν ούτε σέξι, ούτε είχε κάποιο σχόλιο, αλλά απεικόνιζε τον ίδιο κυριολεκτικά παραμορφωμένο.
O Αλέξης Γεωργούλης ανέβασε την πρώτη φωτογραφία από τα γυρίσματα του 1ου κύκλου του «TheDurell’s». Ο γνωστός ηθοποιός υποδύεται έναν ταξιτζή του '35 που λέγεται Σπύρος και είναι Αμερικάνος. Ο ρόλος του, τον ανάγκασε να αλλάξει όχι μόνο το στιλ του, αλλά και το πρόσωπό του, κάνοντας μία τρομακτική μεταμόρφωση.
![Αγνώριστος ο Αλέξης Γεωργούλης [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/gew_0.jpg?itok=GKxdpRtn)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο