Ανανεωμένη και ιδιαίτερα αδυνατισμένη «συνέλαβε» ο φωτογραφικός φακός τη Ρούλα Κορομηλά στη βόλτα της με τη σύζυγο του Αντώνη Σρόιτερ, Ιωάννα Μπούκη.
Η παρουσιάστρια βρέθηκε στην Κηφισιά με την καλή της φίλη και εκεί τις απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού YOU.
'Όπως όλα δείχνουν, η Ρούλα Κορομηλά έχει δει αποτέλεσμα και από τη διατροφή που ακολουθεί και από την καθημερινή γυμναστική που κάνει με τον personal trainer της.
![Η Ρούλα Κορομηλά «χτίζει» κορμί -Αδυνάτισε και είναι εντυπωσιακή [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rou.jpg?itok=HeehZMqp)
![Η Ρούλα Κορομηλά «χτίζει» κορμί -Αδυνάτισε και είναι εντυπωσιακή [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rou1.jpg?itok=ndxNaGBh)
![Η Ρούλα Κορομηλά «χτίζει» κορμί -Αδυνάτισε και είναι εντυπωσιακή [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rou2_0.jpg?itok=4AjZ7CIw)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο