Έγινε γνωστή στο ελληνικό τηλεοπτικό κοινό από τον ρόλο της ως Τατιάνα Δράκου στη «Λάμψη».
Έκτοτε όμως λίγα γνωρίζουμε για τη ζωή της, καθώς η ίδια κρατά χαμηλούς τόνους, ενώ και οι δημόσιες εμφανίσεις είναι περιορισμένες.
Ο λόγος για την Τάνια Καψάλη, η οποία βρέθηκε σε μια εκδήλωση στην Παλαιά Βουλή και απέδειξε με την εμφάνισή της ότι παραμένει το ίδιο εντυπωσιακή όπως ήταν όταν συμμετείχε στην τότε πιο δημοφιλή σειρά.
![Πώς είναι σήμερα η Τάνια Καψάλη -Αγνώριστη η πρωταγωνίστρια της «Λάμψης» [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/tata.jpg?itok=mfyMvh9G)
![Πώς είναι σήμερα η Τάνια Καψάλη -Αγνώριστη η πρωταγωνίστρια της «Λάμψης» [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/tata1.jpg?itok=FVDu6YxM)
![Πώς είναι σήμερα η Τάνια Καψάλη -Αγνώριστη η πρωταγωνίστρια της «Λάμψης» [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/tata2.jpg?itok=fUym4b9r)
![Πώς είναι σήμερα η Τάνια Καψάλη -Αγνώριστη η πρωταγωνίστρια της «Λάμψης» [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-10/tata3.jpg?itok=1irnnfnE)
Φωτογραφίες: NDP Photo Agency
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο