Το νέο ζευγάρι της σόουμπιζ φαίνεται ότι είναι ο Πάρις Κασιδόκωστας με την Τάμτα.
Οι δυο τους γνωρίζονται από το 2013, το τελευταίο διάστημα όμως φαίνεται πως έχουν έρθει πιο κοντά.
Στις φωτογραφίες που δημοσίευσε η Realnews μάλιστα οι δύο τους απολαμβάνουν την βόλτα τους στην πλατεία της Βουλιαγμένης. Λίγο πριν, είχαν απολαύσει το φαγητό τους στο αγαπημένο εστιατόριο του γνωστού επιχειρηματία, ο οποίος δεν δίσταζε να την πιάνει από το χέρι.
![Τάμτα - Πάρις Κασιδόκωστας: Βόλτα για δύο στην Βουλιαγμένη [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tamta1_1.jpg?itok=BuMtd-L7)
![Τάμτα - Πάρις Κασιδόκωστας: Βόλτα για δύο στην Βουλιαγμένη [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tamta_5.jpg?itok=DymC1N50)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο