Στο Ρέθυμνο βρίσκεται ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Ευάγγελος Μεϊμαράκης, στο πλαίσιο της περιοδείας του στην Κρήτη.
Ο κ. Μεϊμαράκης, κατά τη διάρκεια της συνάντησής του με φορείς του Ρεθύμνου, ήπιε ρακές και τσούγκρισε με στελέχη της Νέας Δημοκρατίας που τον συνοδεύουν.
![Οι ρακές του Βαγγέλη Μεϊμαράκη στην Κρήτη [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rakes1.jpg?itok=dNPD3Op4)
![Οι ρακές του Βαγγέλη Μεϊμαράκη στην Κρήτη [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rakes2.jpg?itok=yLM7W2sI)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο