«Είδες κι εγώ έχω λουλούδια», είπε η Ζωή Κωνσταντοπούλου υποδεχόμενη στη Βουλή τον πρόεδρο της ΝΔ δείχνοντας μια ανθοδέσμη που είχε στο γραφείο της.
Η πρόεδρος της Βουλής θυμήθηκε τον τρόπο με τον οποίο την είχε υποδεχθεί ο Ευάγγελος Μεϊμαράκης κατά την τελετή παράδοσης-παραλαβής, με μια πανέμορφη ανθοδέσμη.
![Εκπληξη: Τα λουλούδια της Ζωής στον Μεϊμαράκη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/louloudia1.jpg?itok=Uhh0HWsG)
H ανθοδέσμη που είχε δώσει στην κυρία Κωνσταντοπούλου ο κ. Μεϊμαράκης τον Ιανουάριο
![Εκπληξη: Τα λουλούδια της Ζωής στον Μεϊμαράκη [εικόνα] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/louloudia-zoi.jpg?itok=bevmv5eb)
Η ανθοδέσμη που είχε σήμερα στο γραφείο της η κυρία Κωνσταντοπούλου
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο