Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Ολυμπία Χοψονίδου και ο Βασίλης Σπανούλης με τον ερχομό της κόρης τους.
Το ζευγάρι, που έχει ήδη τρεις γιους, απέκτησε την Πέμπτη την πολυπόθητη κόρη.
Η πρώην Σταρ Ελλάς μοιράστηκε καρέ οικογενειακής ευτυχίας μέσα από το μαιευτήριο «ποστάρωντας» φωτογραφίες στον λογαριασμό της στο Instagram.
Στη μία από αυτές, ο «ερυθρόλευκος» γκαρντ με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά κάνει με τα χέρια του τον αριθμό «4» και τρελαίνει τους διαδικτυακούς χρήστες.
![Ο χαζομπαμπάς Βασίλης Σπανούλης στο μαιευτήριο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/spanoulismpampas.jpg?itok=0IrCtksF)
![Ο χαζομπαμπάς Βασίλης Σπανούλης στο μαιευτήριο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/spanoulismpampas1.jpg?itok=p7bRVTf_)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο