Η ζέστη ελέω Ιουλίου και υψηλών θερμοκρασιών σε όλη την Ευρώπη, είναι ανυπόφορη. Στην Ρουμανία όμως ξέφυγαν...
Αγώνας για την Α' κατηγορία ανάμεσα στη Βολουντάρι και την Παντούρι και η θερμοκρασία βρισκόταν στους 40 βαθμούς Κελσίου, όμως τρία τηλεοπτικά συνεργεία ήταν εκεί για να καλύψουν την αναμέτρηση. Εντός των μπουθ η θερμοκρασία ήταν πάνω από 50 μιας και δεν υπήρχε κλιματισμός.
Ετσι, οι δημοσιογράφοι δεν άντεξαν και παρά τα πολλά δροσερά νερά έβγαλαν και τα ρούχα τους. Ο ένας έβγαλε την μπλούζα του, ο άλλος και το παντελόνι του και ο τρίτος δεν βγήκε από το βαν και έμεινε μέσα για την μετάδοση μέσω της τηλεοπτικής εικόνας.
![Δημοσιογράφοι στη Ρουμανία έκαναν μετάδοση... χωρίς ρούχα [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/romania_2.jpg?itok=aU2sLsq4)
![Δημοσιογράφοι στη Ρουμανία έκαναν μετάδοση... χωρίς ρούχα [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/romania_1.jpg?itok=STCYTrZn)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο