Με την κόρη της αγκαλιά και τον Μάκη Παντζόπουλο να την αγκαλιάζει προστατευτικά, η Ελένη Μενεγάκη, μαζί με τις 2 μεγαλύτερες κόρες της, πήγε σε μοναστήρι της Πεντέλης.
Αυτές είναι οι πρώτες φωτογραφίες του ζευγαριού με το παιδί τους, που φιλοξενεί το YOU.
![Η Ελένη Μενεγάκη και οι 40 μέρες του βρέφους [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki1_4.jpg?itok=Fj9-ZIM2)
![Η Ελένη Μενεγάκη και οι 40 μέρες του βρέφους [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki2_0.png?itok=BPkkgN3Q)
Όλοι μαζί κατευθύνθηκαν μετά το τέλος της εκπομπής της από το στούντιο Pro στην Πεντέλη για να πάρει την ευχή των 40 ημερών το βρέφος.
![Η Ελένη Μενεγάκη και οι 40 μέρες του βρέφους [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki3_0.png?itok=k8fUtvWP)
![Η Ελένη Μενεγάκη και οι 40 μέρες του βρέφους [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki4.png?itok=H191kZaz)
![Η Ελένη Μενεγάκη και οι 40 μέρες του βρέφους [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/menegaki5.png?itok=Lvy5vcOB)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο