Ενα αξιοπρεπές «ευχαριστώ» στα μηνύματα συμπαράστασης που δέχθηκε για τον θάνατο του συζύγου της έστειλε μέσω Τwitter η ευρωβουλευτής της ΝΔ Ελίζα Βόζεμπεργκ.
«Ευχαριστώ από καρδιάς για τη συμπαράστασή σας στο βαρύ πένθος μου από την απώλεια του αγαπημένου μου συζύγου Γιάννη Βρυωνίδη. Ελίζα» έγραψε η κυρία Βόζεμπεργκ.
Ο 69χρονος σύζυγός της, Γιάννης Βρυωνίδης, είχε χτυπηθεί από τον καρκίνο και πέθανε προ εβδομάδος στη Λευκωσία, απ' όπου καταγόταν.
![Η Ελίζα Βόζεμπεργκ θρηνεί το χαμό του συζύγου της | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-05/vozemberg.jpg?itok=Bgrc2cXb)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο