Σε γνωστό εστιατόριο της περιοχής των Ιλισίων βρέθηκε το βράδυ της Κυριακής ο τέως βασιλιάς Κωνσταντίνος Γλύξμπουργκ.
Στη συντροφιά του ήταν η σύζυγός του Αννα-Μαρία και ένα ζευγάρι φίλων τους.
Οι τέσσερίς τους κάθισαν σε ένα γωνιακό τραπέζι δίπλα στο παράθυρο. Ξεκίνησαν με σαλάτα και ο τέως βασιλιάς παράγγειλε ένα πιάτο με σούπα.
![Η βραδινή έξοδος του τέως σε εστιατόριο δίπλα στο Χίλτον [αποκλειστικές εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glixbourg1araxni.jpg?itok=wDTV9dgY)
![Η βραδινή έξοδος του τέως σε εστιατόριο δίπλα στο Χίλτον [αποκλειστικές εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glixbourg2araxni.jpg?itok=-7GuD04M)
![Η βραδινή έξοδος του τέως σε εστιατόριο δίπλα στο Χίλτον [αποκλειστικές εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glixbourg3araxni.jpg?itok=s0QMh4T2)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο