Το «Καμπ Νου» ντύθηκε στα χρώματα της σημαίας της Καταλονίας πριν την έναρξη του μεγάλου ντέρμπι της Μπαρτσελόνα με την Ρεάλ Μαδρίτης και τα φλας των φωτογράφων έκαναν τη νύχτα-μέρα.
Οι οπαδοί της Μπαρτσελόνα σχημάτισαν μια τεράστια φανέλα της ομάδας με το νούμερο 12 και δίπλα από αυτό λέξεις με τις οποίες εξέφραζαν τη στήριξή τους στους ποδοσφαιριστές.
![Απίστευτη ατμόσφαιρα στο «Καμπ Νου» - Έκλεψε την παράσταση το «κορεό» στο Μπαρτσελόνα-Ρεάλ | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koreo_1.jpg?itok=31sPFbK5)
![Απίστευτη ατμόσφαιρα στο «Καμπ Νου» - Έκλεψε την παράσταση το «κορεό» στο Μπαρτσελόνα-Ρεάλ | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koreo1.jpg?itok=TsKm1NAJ)
![Απίστευτη ατμόσφαιρα στο «Καμπ Νου» - Έκλεψε την παράσταση το «κορεό» στο Μπαρτσελόνα-Ρεάλ | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koreo2.jpg?itok=WqSzDlWS)
![Απίστευτη ατμόσφαιρα στο «Καμπ Νου» - Έκλεψε την παράσταση το «κορεό» στο Μπαρτσελόνα-Ρεάλ | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koreo3.jpg?itok=hSsJe-gK)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο