Ποιος είπε ότι οι γυναίκες στο ποδόσφαιρο δεν βγάζουν το δυναμισμό που τις διακρίνει στην καθημερινότητά τους; Το περιστατικό που συνέβη στα γήπεδα της Βραζιλίας αποδεικνύει ότι ακόμη και οι ποδοσφαιριστές σκύβουν το κεφάλι όταν μια γυναίκα επόπτης, βάλει τις φωνές!
Ο ποδοσφαιριστής της Πόντε Πρέτα, τόλμησε να διαμαρτυρηθεί για ένα φάουλ πάνω στην πλάγια γραμμή με τη γυναίκα επόπτη να δίνει πλάγιο άουτ υπέρ της φιλοξενούμενης ομάδας. Όταν η Τατιάνα Σατσιλίτι είδε τις έντονες διαμαρτυρίες του παίκτη, ακολούθησε το εξής απίστευτο που θα δείτε στο βίντεο παρακάτω...
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο