Χαλαρή και χωρίς ίχνος μακιγιάζ εμφανίστηκε μπροστά στις τηλεοπτικές κάμερες η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου. Η ηθοποιός παραβρέθηκε στην επίσημη πρεμιέρα του νέου έργου της Λένας Κιτσοπούλου, στο Θέατρο Τέχνης Κάρολος Κουν-Φρυνίχου, βράδυ της Τρίτης.
![Ετσι είναι η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου χωρίς μέικ απ [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-02/p-1_11.jpg?itok=d_4L8MEb)
Η 45χρονη ηθοποιός, αφού εμφανίστηκε δημόσια τελείως άβαφη, κάτι που καμία συνάδελφος της δεν έχει τολμήσει μέχρι τώρα δήλωσε χαρακτηριστικά: «Βαριέμαι να βάφομαι! Το έχω απενοχοποιήσει, δεν αισθάνομαι περίεργα που είμαι άβαφη».
![Ετσι είναι η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου χωρίς μέικ απ [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-02/p-2_8.jpg?itok=FAIU0v63)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο