Ο Τάσος Σιδηρόπουλος ορίστηκε να διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της Super League ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό την ερχόμενη Κυριακή.
Ο Ελληνας διαιτητής είχε σφυρίξει τον περσινό αγώνα των δύο ομάδων στο «Γ.Καραϊσκάκης» όπου ο Παναθηναϊκός είχε επικρατήσει με σκορ 3-0 ενώ φέτος έχει διευθύνει άλλες δύο αναμετρήσεις των πράσινων, κόντρα στον Παναιτωλικό για το πρωτάθλημα και την Σκόντα Ξάνθη στον επαναληπτικό του Κυπέλλου. Έχει σφυρίξει επίσης μια αναμέτρηση του Ολυμπιακού, αυτήν κόντρα στον ΟΦΗ, όπου οι ερυθρόλευκοι επικράτησαν 3-0.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο