Με ένα υβριστικό και χυδαίο μήνυμα στον λογαριασμό του στο Twitter , ο Ηλίας Παναγιώρατος της Χρυσής Αυγής απευθύνθηκε στους εκπροσώπους των εταιριών δημοσκοπήσεων, αλλά και όχι μόνο σε αυτούς.
Συγκεκριμένα έγραψε: «Προς εταιρείες δημ(ι)οσκοπήσεων και όχι μόνο! Και τώρα μπορείτε να πάτε να γα$η@είτε... Και για πάντα... Εννοείται!».
![To χυδαίο μήνυμα του Παναγιώταρου προς τις εταιρείες δημοσκοπήσεων [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/tweet1_1.jpg?itok=ry8ZVSKn)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο