Το μωράκι που εθεάθη στην προεκλογική συγκέντρωση του ΚΚΕ στο Σύνταγμα να είναι στην τρυφερή αγκαλιά της Αλέκας Παπαρήγα κατά την ομιλία του κ.Κουτσούμα, έκλεψε τις εντυπώσεις.
Η πρώην γενική γραμματέας του ΚΚΕ, αν και δεν συνηθίζει να λαϊκίζει, στο αγγελούδι που βρέθηκε με τους γονείς του στην ομιλία δεν μπόρεσε να αντισταθεί!
Η κ. Παπαρήγα όσο έκανε χαρούλες στο μωρό, όπως δεν την έχουμε ποτέ ξαναδεί, έλαμπε από ευτυχία. Το παράδειγμά της ακολούθησε λίγο αργότερα, στην ίδια συγκέντρωση και η Λιάνα Κανέλλη, με ένα παρόμοιο μωράκι στην αγκαλιά!
![Το μωράκι που κέρδισε την αγκαλιά της Αλέκας Παπαρήγα [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-01/kke1_0.jpg?itok=1_GJnOy5)
![Το μωράκι που κέρδισε την αγκαλιά της Αλέκας Παπαρήγα [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-01/kke2_0.jpg?itok=Qhzsl7BQ)
![Το μωράκι που κέρδισε την αγκαλιά της Αλέκας Παπαρήγα [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-01/kke3.jpg?itok=dZCLoSBB)
![Το μωράκι που κέρδισε την αγκαλιά της Αλέκας Παπαρήγα [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/2015-01/kke4.jpg?itok=Z3Hd4uKp)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο