Tον γύρο του Διαδικτύου κάνει από χθες η φωτογραφία της Νάντιας Μπουλέ όπου εμφανίζεται αρκετά διαφορετική από ό,τι τη γνωρίζουμε.
Η παρουσιάστρια από ξανθιά έχει γίνει καστανή και μοιάζει σαν να έχει βάλει και κάποια κιλά παραπάνω.
Ωστόσο, η ίδια αντιμετώπισε με αρκετό χιούμορ μέσω του Twitter το όλο θέμα, γράφοντας: «Απ' ό,τι έμαθα σήμερα, ετοιμάζομαι για το ρόλο της miss Piggy», με ένα γουρουνάκι δίπλα.
![Το σχόλιο της Νάντιας Μπουλέ για την επίμαχη φωτογραφία που δείχνει ότι πάχυνε [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/nantia.jpg?itok=fnBnoEMW)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο