Κοντοκουρεμένες, προφανώς σε μεγάλα κέφια, γελάνε, η Πόπη Τσαπανίδου μοιάζει να τραγουδάει και η Μαρία Σπυράκη να απορεί. Μια φωτογραφία με τις δύο δημοσιογράφους εντελώς αγνώριστες αλλά σε εξαιρετικά εύθυμη διάθεση.
Oπως προδίδει και το στυλ των δύο κυρίων, η φωτογραφία τραβήχτηκε αρκετές δεκαετίες πριν, για την ακρίβεια το 1990. Είναι προφανές ότι οι δύο κυρίες της δημοσιογραφίες υπήρξαν φίλες εκείνη την εποχή, ενώ η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια του STAR εξακολουθεί να έχει φιλική σχέση με την νυν ευρωβουλευτή και εκπρόσωπο τύπου της Νέας Δημοκρατίας.
![Eντελώς αγνώριστες: Τσαπανίδου και Σπυράκη χρόνια πριν διασκεδάζουν γέρνοντας η μια πάνω στην άλλη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/sptsapa.jpg?itok=rVBv-ofe)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο