Ο Αντώνης Βλοντάκης επισκέφθηκε το Ποτάμι στα γραφεία της Σεβαστουπόλεως και φωτογραφήθηκε παρέα με τον Σταύρο Θεοδωράκη και τον Γιώργο Μαυρωτά.
Ο Έλληνας πολίστας είναι πολύ πιθανό να μπει στο κόμμα, στο οποίο βρίσκεται ήδη ο πολύ καλός του φίλος και πρώην πολίστας Γιώργος Μαυρωτάς. Άλλωστε δηλώνει φίλος του νέου κόμματος και η φωτογραφία με τους τρεις τους, η οποία ήρθε στο φως της δημοσιότητας δείχνει ότι μάλλον ο Βλοντάκης ετοιμάζεται μετά τις πισίνες να..βουτήξει και στην πολιτική.
![Κοντά στο Ποτάμι και ο Βλοντάκης [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/vlodakis.jpg?itok=8Emd42an)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο