Πρέπει να σε θέλει και λίγο η μπάλα. Αν δεν σε θέλει, όσο και να προσπαθείς, γκολ δεν θα βάλεις. Αυτό βίωσε έντονα ο Μπας Ντοστ, ο οποίος δεν κατάφερε να νικήσει με κανένα τρόπο τον τερματοφύλακα της Πάντερμπορν και όταν αντικαταστάθηκε κόντεψε να σπάσει τον πάγκο της Βόλφσμπουργκ από τα νεύρα του.
Η αναμέτρηση έληξη ισόπαλη 1-1, με τον τερματοφύλακα των φιλοξενούμενων να πραγματοποιεί την καλύτερη εμφάνιση της καριέρας του. Ο Κρούσε απέκρουσε και πέναλτι βοηθώντας την ομάδα του να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας και αναγκάζοντας τον Ολλανδό επιθετικό Ντοστ να ξεσπάσει σε ό,τι βρήκε κατά την αντικατάστασή του.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο