Η γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου της Μπρόντμπι πήρε μία μεγάλη νίκη επί της Φορτούνα Χιόρινγκ που της έδωσε προβάδισμα 5 βαθμών στο πρωτάθλημα, μετά από 14 αγώνες.
Η σπουδαία αυτή επικράτηση χαροποίησε ιδιαίτερα τις παίκτριες, οι οποίες αμέσως μετά από το τέλος της αναμέτρησης έσπευσαν στα αποδυτήρια για να πανηγυρίσουν.
Μάλιστα, μία από αυτές, η Τερέζα Νίλσεν, δημοσίευσε στο instagram μία από τις φωτογραφίες του... θριάμβου, προκαλώντας πανικό στον ανδρικό πληθυσμό.
![O σέξι πανηγυρισμός από τα κορίτσια της Μπρόντμπι [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/brondby.jpg?itok=CQKnOPL-)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο