Απίστευτο γκολ από το κέντρο σε αγώνα ποδοσφαίρου στην Ελλάδα [βίντεο] - iefimerida.gr

Απίστευτο γκολ από το κέντρο σε αγώνα ποδοσφαίρου στην Ελλάδα [βίντεο]

Μπορεί να μην έχουμε ταλέντο για ποδόσφαιρο υψηλού επιπέδου, αλλά ως χώρα έχουμε τις δικές μας... ξεχωριστές στιγμές.

Ένα τέτοιο ματς έγινε στη Νάξο μεταξύ του Αστέρα Τραγαίας και της Θύελλας με πέντε τέρματα σε 19 λεπτά, ανατροπή στο σκορ και απίστευτο γκολ από το κέντρο του γηπέδου.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο σκορ, είδαν τους φιλοξενούμενους να κάνουν την ανατροπή σε 1-3, αλλά στο τέλος νίκησαν με 4-3! Το γεγονός που σημάδεψε τον αγώνα ωστόσο ήταν το γκολ του Πάγια το 60ο λεπτό με εκτέλεση φάουλ από το κέντρο του γηπέδου.