Η μάνατζερ του Μιχάλη Ζαμπίδη, Τόνια Φουσέκη, φαίνεται πως... τα τελευταία 7 χρόνια βρίσκεται στο πλευρό του αθλητή τόσο επαγγελματικά όσο και προσωπικά.
Η εντυπωσιακή ατζέντης ξεκίνησε την καριέρα της ως μοντέλο και στη συνέχεια επέλεξε να ασχοληθεί με τις δημόσιες σχέσεις.
«Θεωρούσα αδιανόητο το να ασχοληθώ με το kick boxing, παρ΄ όλα αυτά όταν γνώρισα τον Μιχάλη άλλαξα γνώμη», δηλώνει η ίδια.
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis1.jpg?itok=looREasS)
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis001.jpg?itok=v-qC4gQi)
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis2.jpg?itok=5q1S7b6R)
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis03.jpg?itok=I3o1x-vN)
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis5.jpg?itok=-vKWzIjF)
![Η μάνατζερ-σύντροφος του Μιχάλη Ζαμπίδη [εικόνες] | iefimerida.gr 5](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/zabidis07.jpg?itok=RGZgnp3l)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο