Γειτόνισσες στo ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετανία έγιναν η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου και η Αμάλ Αλαμουντίν, η οποία επισκέπτεται την Αθήνα για να βοηθήσει ενεργά στο αίτημα για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα.
Την συνύπαρξή της με την κυρία Κλούνεϊ αποκάλυψε η ίδια η παρουσιάστρια, «ανεβάζοντας» στα social media μία φωτογραφία της, στον διάδρομο του κεντρικού ξενοδοχείου της Αθήνας, επί της πλατείας Συντάγματος, στο οποίο διαμένουν και οι δύο.
«Μένω δίπλα στην Αμάλ, η οποία μόλις παντρεύτηκε τον Τζορτζ Κλούνεϊ. Είναι στην Αθήνα για να βοηθήσει στην επιστροφή των Μαρμάρων του Παρθενώνα. Την αγαπώ για αυτό», έγραψε η Αλεξάνδρα στη λεζάντα της φωτογραφίας, στην οποία ποζάρει με εντυπωσιακή μαύρη τουαλέτα.
![Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου γειτόνισσα της Αμάλ Αλαμουντίν στην Αθήνα [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/alexandra1_0.jpg?itok=VrA0ocWa)
![Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου γειτόνισσα της Αμάλ Αλαμουντίν στην Αθήνα [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/alexandra2_0.jpg?itok=juLP3J82)
![Η Αλεξάνδρα Πασχαλίδου γειτόνισσα της Αμάλ Αλαμουντίν στην Αθήνα [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/alexandra4_0.jpg?itok=NWwaZB_q)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο