Ενα μήνα αφότου έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδί η Σκάρλετ Γιόχανσον έκανε την πρώτη της δημόσια εμφάνιση, φυσικά συνοδευόμενη από τον σύντροφό της Ρομάν Ντουράκ.
Κρυμμένη πίσω από ένα μαύρο καπελάκι τζόκεϊ και με αθλητική περιβολή η 29χρονη ηθοποιός έκανε τη βόλτα της και αντάλλαξε καυτά φιλιά στους δρόμους της Νέας Υόρκης παρέα με τον σύντροφό της. Φυσικά, αυτό που εντυπωσίασε ήταν η άψογη σιλουέτα της. Τίποτα δεν μαρτυρούσε πάνω της ότι είχε γεννήσει μόλις πριν ένα μήνα.
![Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Σκάρλετ Γιόχανσον μετά τη γέννηση της κόρης της -Η αψεγάδιαστη σιλουέτα της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/scarlette-1_0.jpg?itok=Tbag1JEG)
![Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Σκάρλετ Γιόχανσον μετά τη γέννηση της κόρης της -Η αψεγάδιαστη σιλουέτα της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/scarlette-2_0.jpg?itok=kRTPzmau)
![Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Σκάρλετ Γιόχανσον μετά τη γέννηση της κόρης της -Η αψεγάδιαστη σιλουέτα της [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/scarlette-3.jpg?itok=-MlXygxq)
![Η πρώτη δημόσια εμφάνιση της Σκάρλετ Γιόχανσον μετά τη γέννηση της κόρης της -Η αψεγάδιαστη σιλουέτα της [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/scarlette-4.jpg?itok=WCL7wOn5)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο