Ουρές ανθρώπων που περιμένουν υπομονετικά έξω από το μηχάνημα αυτόματης ανάληψης μιας τράπεζας. Γιατί; Και μόνο η απόδοση των αρχικών ΑΤΜ σε Adonis Take Money, όπου Αdonis ο Αδωνις Γεωργιάδης, αρκεί για να το εξηγήσει...
Ολα αυτά συμβαίνουν βέβαια στο σκίτσο του Ανδρέα Πετρουλάκη στην Καθημερινή σήμερα, με αφορμή τις περίφημες δηλώσεις του Αδωνι Γεωργιάδη πως αν βγει ο ΣΥΡΙΖΑ θα πάρει τα λεφτά του στο εξωτερικό.
![Η νέα μετάφραση για τα τραπεζικά ΑΤΜ: Αdonis Take Money [σκίτσο] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/clift3.png?itok=unwV1xiR)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο