Με κοντό σορτσάκι, χωρίς ίχνος μακιγιάζ και κρατώντας μία σχολική τσάντα η Δούκισσα Νομικού ανέβασε μία φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και προκάλεσε ερωτήματα, καθώς συνόδευσε το στιγμιότυπο με το σχόλιο «πίσω στο σχολείο».
Για να μην μπερδεύεστε, η Δούκισσα δεν επέστρεψε στα θρανία, απλώς η τσάντα που κρατάει είναι η τελευταία λέξη της μόδας και δεν θα μπορούσε να μην την έχει η ίδια.
![Μια αλλιώτικη μαθήτρια: Η Δούκισσα Νομικού με σχολική τσάντα και κοντό σορτσάκι [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/doukissa-nomikou-470.jpg?itok=2DTHl79L)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο