Είναι μια από τις πιο όμορφες παρουσίες στην ελληνική τηλεόραση και φροντίζει να μας το υπενθυμίζει ακόμη και κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών της διακοπών.Ο λόγος για την Λάουρα Νάργες η οποία απολαμβάνει τις βουτιές της και δεν ξεχνάει να ενημερώσει τους φίλους της στο Instagram.
![Λάουρα Νάργες: Η... καλοκαιρινή γοργόνα του Instagram [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/narges.jpg?itok=ygvOURom)
![Λάουρα Νάργες: Η... καλοκαιρινή γοργόνα του Instagram [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/narges1.jpg?itok=xvDdzFSf)
![Λάουρα Νάργες: Η... καλοκαιρινή γοργόνα του Instagram [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/narges2.jpg?itok=MwzfCU8R)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο