Μπορεί να μην μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό, αλλά κοιτώντας τες πιο προσεκτικά καταλαβαίνεις ότι είναι αδελφές. Ακόμη και αν ξεγελάει αρχικά η μεγάλη αντίθεση στο χρώμα των μαλλιών. Ο λόγος για την Ελενα Παπαβασιλείου και την 20χρονη αδελφή της Ειρήνη.
Η μελαχρινή φοιτήτρια δημοσιογραφίας είναι κόρη της μητέρας της Ελενας Παπαβασιλείου από δεύτερο γάμο. Η σχέση των δύο κοριτσιών είναι κάτι παραπάνω από άψογη και το δέσιμο μεγάλο. «Εχουμε τρελή αδυναμία η μία στην άλλη», έχει δηλώσει σε παλαιότερη συνέντευξή της η παρουσιάστρια.
Ο φωτογραφικός φακός «συνέλαβε» τις δύο αδελφές κατά τη διάρκεια βόλτας τους στην Πλάκα.
![O περίπατος στο κέντρο που τρέλανε κόσμο -Η ξανθιά Ελενα Παπαβασιλείου με την μελαχρινή αδελφή της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/papavasiliou-1.jpg?itok=Y0DJyxu3)
![O περίπατος στο κέντρο που τρέλανε κόσμο -Η ξανθιά Ελενα Παπαβασιλείου με την μελαχρινή αδελφή της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/papavasiliou-2.jpg?itok=0Fz65Io3)
![O περίπατος στο κέντρο που τρέλανε κόσμο -Η ξανθιά Ελενα Παπαβασιλείου με την μελαχρινή αδελφή της [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/papavasiliou-3.jpg?itok=Qaci2G4M)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο