Έκλεψε τις εντυπώσεις η Βάνα Μπάρμπα σε νυχτερινό κέντρο της παραλιακής! Ανέβηκε στην πίστα, έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο, με τα λουλούδια να μην σταματούν να πέφτουν στα πόδια της.
![Η Βάνα Μπάρμπα έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο μέσα σε... λουλουδοπόλεμο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/bana_mparmpa.jpg?itok=bdRi7S9_)
![Η Βάνα Μπάρμπα έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο μέσα σε... λουλουδοπόλεμο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/bana_mparmpa_kai_konstantinos_arguros.jpg?itok=5zLVPthJ)
![Η Βάνα Μπάρμπα έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο μέσα σε... λουλουδοπόλεμο [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e_bana_mparmpa_ston_konstantino_arguro.jpg?itok=PiBoFP-k)
![Η Βάνα Μπάρμπα έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο μέσα σε... λουλουδοπόλεμο [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/to_zeimpekiko_tes_banas_mparmpa_sto_posidonio.jpg?itok=LkPwOAro)
Στο Posidonio διασκέδασε και ο Λευτέρης Πανταζής μαζί με την παρέα του μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Ο Κωνσταντίνος Αργυρός -σαν σωστός οικοδεσπότης- τον καλωσόρισε δια μικροφώνου και τον προσκάλεσε στην πίστα να τραγουδήσουν μαζί μεγάλες επιτυχίες, με το κοινό να μη σταματά να τους χειροκροτεί.
![Η Βάνα Μπάρμπα έβγαλε τα παπούτσια της και χόρεψε ζεϊμπέκικο μέσα σε... λουλουδοπόλεμο [εικόνες] | iefimerida.gr 4](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/leuteres_pantazes_kai_konstantinos_arguros.jpg?itok=J477lKvH)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο