Μέσω Twitter προτίμησε να σχολιάσει ο πρόεδρος των Ανεξάρτητων Ελλήνων, Πάνος Καμμένος, την ανεξαρτητοποίηση της Μίκας Ιατρίδη.Ο κ. Καμμένος ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό του μια φωτογραφία που είχε ανεβάσει η οργάνωση του κόμματος στην Θεσσαλονίκη στην οποία γράφει «Και σας ενοχλούμε και μας φοβάστε... τις ψυχές μας δεν θα τις εξαγοράσουνε ποτέ».
![Το Διαδικτυακό μήνυμα του Πάνου Καμμένου για την παραίτηση Ιατρίδη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kammenos_16.png?itok=AOz5id4s)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο