Με την ψυχή του γλέντησε ο Μανώλης Γλέζος το απίστευτο ρεκόρ των 445.800 σταυρών που κατάφερε να συγκεντρώσει στις Ευρωεκλογές και να εκλεγεί στην πρώτη θέση. Ο κ. Γλέζος στα 92 του χρόνια δεν είπε όχι και σε έναν παραδοσιακό χορό όταν βρέθηκε σε επινίκια εκδήλωση στο σύλλογο του χωριού του, Απειράνθου Νάξου, στην Αθήνα.
![Πρώτος και στο χορό ο Μανώλης Γλέζος -Με νησιώτικα γιόρτασε το ρεκόρ των 445.800 σταυρών [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glezos-xoros-1.jpg?itok=qukodbs0)
![Πρώτος και στο χορό ο Μανώλης Γλέζος -Με νησιώτικα γιόρτασε το ρεκόρ των 445.800 σταυρών [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glezos-xoros-2.jpg?itok=_INcFjpB)
![Πρώτος και στο χορό ο Μανώλης Γλέζος -Με νησιώτικα γιόρτασε το ρεκόρ των 445.800 σταυρών [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/glezos-xoros-3.jpg?itok=h93ETNNP)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο